SuperCarClub

Wydarzenia

Klub organizuje rozliczne sposoby ciekawego spędzania czasu z samochodami. Wyprawy gran turismo po najlepszych drogach Europy. Jednodniowe i weekendowe wypady na kilka aut. Testy nowych modeli. Szkolenia torowe, drogowe i rozwój kierowców. Wyjazdy na targi, premiery i ciekawe wydarzenia. Wspólne kibicowanie Hołkowi oraz udział w jego treningach.

Kalendarz klubowych wydarzeń pozwala planować z rocznym wyprzedzeniem. Największą wartością klubowych imprez są uczestnicy – wspaniali ludzie z pasją.

Supercar Day

Jednodniowa wyprawa w kilku supersamochodach po najciekawszych drogach w Polsce. Po drodze przystanki na zmiany za kierownicami i wykwintny lunch. Okazja do dobrego poznania aut i ciekawego spędzenia czasu w gronie pasjonatów motoryzacji.

Więcej

Gran Turismo

Kilkudniowa tematyczna wyprawa supersamochodami łącząca przyjemność z jazdy, piękne plenery oraz starannie wyselekcjonowane hotele i restauracje. Wybieramy najciekawsze miejsca w Europie i zwiedzamy je w najbardziej ekscytujący sposób z możliwych.

Więcej

Akademia Gran Turismo

Trening, którego jak dotąd nie wprowadziła żadna szkoła jazdy na świecie. Na najlepszych asfaltach w Polsce, pętli bieszczadzkiej, uczymy dynamicznej jazdy trasowej wyrabiając umiejętność czytania drogi i intencji innych kierowców. Jeśli chcesz stać się szybszym i bezpieczniejszym kierowcą, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Naukę uzupełniamy wyśmienitą kuchnią kresową i noclegiem w urokliwym miejscu.

Więcej

Targi motoryzacyjne

Crème de la crème klubowych wydarzeń motoryzacyjnych zaraz po Gran Turismo. Na targi nigdy nie jeździmy jako zwykli zwiedzający, zawsze na specjalne zaproszenia producentów, łącząc wyprawę z atrakcjami miasta gospodarza. Prywatne banki, manufaktury hiperzegarków, najlepsze hotele i restauracje.

Więcej

Szkolenia torowe

Możliwość doskonalenia umiejętności za kierownicą to najczęstsze oczekiwanie Klubowiczów wobec Klubu. Dlatego opracowaliśmy programy indywidualnych szkoleń, które z pomocą instruktorów realizujemy na torze wyścigowym wykorzystując do tego cztero- i tylnonapędowe rajdówki.

Więcej

Co-drive z Hołkiem


Gran Turismo w wydaniu jedno- lub dwudniowym, podczas którego wyruszamy w rodzinne strony Hołka, Warmię i Mazury, by doświadczyć jednego z najmocniejszych przeżyć, jakie może dać motoryzacja. Na prawym fotelu rajdówki Mistrza pokonujemy odcinek szutrowy z prędkościami dochodzącymi do 200 km/h.

Więcej

Dakar Academy

Unikalna okazja do przejechania się prawdziwą dakarówką po terenowym torze przeszkód. Naszym instruktorem będzie nie kto inny jak wielokrotny uczestnik najtrudniejszego rajdu świata i trzeci najszybszy człowiek na Ziemi poza utartymi szlakami - Krzysztof Hołowczyc.

Więcej

Rallycross

Wydarzenie, którego nie możesz przegapić bez względu na to, czy lubisz motorsport czy nie. Na ciasny szutrowo-asfaltowy tor zabieramy samochody o różnej charakterystyce prowadzenia, słabsze i te potwornie mocne, a cel to jak najszybciej pojawić się na mecie. Wszystkie chwyty dozwolone...

Więcej

Snow Camp

Zamarznięte jezioro w okolcowanych rajdówkach, śnieżny co-drive z Hołkiem, zimowe szkoły jazdy w Skandynawii, zamknięte ośnieżone odcinki drogowe w górach? Zimowy program klubowy ogranicza wyłącznie wyobraźnia... ewentualnie asertywność wobec zniecierpliwionej kaprysami Klubowicza rodziny.

Więcej

Superkart Cup

Turniej gokartowy, w którym udział biorą Klubowicze z rodzinami. Rywalizacja w gronie przyjaciół oraz wyścigi ze stoperem i sobą samym dają niebywałą frajdę, nie zapominając o dydaktyce jazdy. Stawka wysoka, bo i nagrody nietuzinkowe.

Więcej

Śniadania klubowe

Rozpoczęcie dnia z Klubem gwarantuje, że będzie on inny niż wszystkie. Spotykamy się w gronie Klubowiczów na specjalnie przygotowanym dla nas śniadaniu, z udziałem ciekawych ludzi i oczywiście wyśmienitego jedzenia. Każdorazowo coś innego, otwierającego nowe kulinarne horyzonty.

Więcej

Wieczory klubowe

Dobre whisky i cygara to niezbędnik każdego gentlemana. Są najlepszym pretekstem do rozmów o supersamochodach i anegdot z klubowych wypraw. Organizujemy regularne spotkania dyskusyjne, prezentacje i degustacje dla Klubowiczów w myśl zasady, że motoryzacja to nie tylko samochody, to przede wszystkim pasjonaci, którzy ją tworzą.

Więcej

Supercar Night

Bawić się też trzeba umieć, a sądząc po frekwencji i rozdźwięku medialnym ostatnich Supercar Nights wychodzi nam to całkiem dobrze. Dbając o relacje między Klubowiczami staramy się, aby były to wieczory umożliwiające nawiązywanie znajomości przy dobrej muzyce i wysokogatunkowym alkoholu.

Więcej

Autobahn 300+

Klub realizuje marzenia pasjonatów motoryzacji, a kogo nie ogarnęła kiedyś pokusa osiągnięcia prędkości maksymalnej w szybkim samochodzie na niemieckiej autostradzie bez limitów? Na miejscu czekać będą auta, których żywioł to "trójka z przodu", a my oddamy się szaleństwu w kontrolowanych warunkach przygotowanych przez Klub.

Więcej