SuperCarClub

Supercar Day

Jednodniowa wyprawa w kilku supersamochodach po najciekawszych drogach w Polsce. Po drodze przystanki na zmiany za kierownicami i wykwintny lunch. Okazja do dobrego poznania aut i ciekawego spędzenia czasu w gronie pasjonatów motoryzacji.

2014-08-23

Galeria

Gran Turismo

Kilkudniowa tematyczna wyprawa supersamochodami łącząca przyjemność z jazdy, piękne plenery oraz starannie wyselekcjonowane hotele i restauracje. Wybieramy najciekawsze miejsca w Europie i zwiedzamy je w najbardziej ekscytujący sposób z możliwych.

2014-08-24

Galeria

Akademia Gran Turismo

Trening, którego jak dotąd nie wprowadziła żadna szkoła jazdy na świecie. Na najlepszych asfaltach w Polsce, pętli bieszczadzkiej, uczymy dynamicznej jazdy trasowej wyrabiając umiejętność czytania drogi i intencji innych kierowców. Jeśli chcesz stać się szybszym i bezpieczniejszym kierowcą, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Naukę uzupełniamy wyśmienitą kuchnią kresową i noclegiem w urokliwym miejscu.

2014-09-19

Galeria

Targi motoryzacyjne

Crème de la crème klubowych wydarzeń motoryzacyjnych zaraz po Gran Turismo. Na targi nigdy nie jeździmy jako zwykli zwiedzający, zawsze na specjalne zaproszenia producentów, łącząc wyprawę z atrakcjami miasta gospodarza. Prywatne banki, manufaktury hiperzegarków, najlepsze hotele i restauracje.

2015-03-01

Galeria

Szkolenia torowe

Możliwość doskonalenia umiejętności za kierownicą to najczęstsze oczekiwanie Klubowiczów wobec Klubu. Dlatego opracowaliśmy programy indywidualnych szkoleń, które z pomocą instruktorów realizujemy na torze wyścigowym wykorzystując do tego cztero- i tylnonapędowe rajdówki.

2014-08-24

Galeria

Co-drive z Hołkiem


Gran Turismo w wydaniu jedno- lub dwudniowym, podczas którego wyruszamy w rodzinne strony Hołka, Warmię i Mazury, by doświadczyć jednego z najmocniejszych przeżyć, jakie może dać motoryzacja. Na prawym fotelu rajdówki Mistrza pokonujemy odcinek szutrowy z prędkościami dochodzącymi do 200 km/h.

2014-08-24

Galeria

Dakar Academy

Unikalna okazja do przejechania się prawdziwą dakarówką po terenowym torze przeszkód. Naszym instruktorem będzie nie kto inny jak wielokrotny uczestnik najtrudniejszego rajdu świata i trzeci najszybszy człowiek na Ziemi poza utartymi szlakami - Krzysztof Hołowczyc.

2015-03-05

Galeria

Rallycross

Wydarzenie, którego nie możesz przegapić bez względu na to, czy lubisz motorsport czy nie. Na ciasny szutrowo-asfaltowy tor zabieramy samochody o różnej charakterystyce prowadzenia, słabsze i te potwornie mocne, a cel to jak najszybciej pojawić się na mecie. Wszystkie chwyty dozwolone...

2015-03-05

Galeria

Snow Camp

Zamarznięte jezioro w okolcowanych rajdówkach, śnieżny co-drive z Hołkiem, zimowe szkoły jazdy w Skandynawii, zamknięte ośnieżone odcinki drogowe w górach? Zimowy program klubowy ogranicza wyłącznie wyobraźnia... ewentualnie asertywność wobec zniecierpliwionej kaprysami Klubowicza rodziny.

2015-03-02

Galeria

Superkart Cup

Turniej gokartowy, w którym udział biorą Klubowicze z rodzinami. Rywalizacja w gronie przyjaciół oraz wyścigi ze stoperem i sobą samym dają niebywałą frajdę, nie zapominając o dydaktyce jazdy. Stawka wysoka, bo i nagrody nietuzinkowe.

2015-03-02

Galeria

Śniadania klubowe

Rozpoczęcie dnia z Klubem gwarantuje, że będzie on inny niż wszystkie. Spotykamy się w gronie Klubowiczów na specjalnie przygotowanym dla nas śniadaniu, z udziałem ciekawych ludzi i oczywiście wyśmienitego jedzenia. Każdorazowo coś innego, otwierającego nowe kulinarne horyzonty.

2014-09-19

Galeria

Wieczory klubowe

Dobre whisky i cygara to niezbędnik każdego gentlemana. Są najlepszym pretekstem do rozmów o supersamochodach i anegdot z klubowych wypraw. Organizujemy regularne spotkania dyskusyjne, prezentacje i degustacje dla Klubowiczów w myśl zasady, że motoryzacja to nie tylko samochody, to przede wszystkim pasjonaci, którzy ją tworzą.

2014-09-19

Galeria

Supercar Night

Bawić się też trzeba umieć, a sądząc po frekwencji i rozdźwięku medialnym ostatnich Supercar Nights wychodzi nam to całkiem dobrze. Dbając o relacje między Klubowiczami staramy się, aby były to wieczory umożliwiające nawiązywanie znajomości przy dobrej muzyce i wysokogatunkowym alkoholu.

2015-03-02

Galeria

Autobahn 300+

Klub realizuje marzenia pasjonatów motoryzacji, a kogo nie ogarnęła kiedyś pokusa osiągnięcia prędkości maksymalnej w szybkim samochodzie na niemieckiej autostradzie bez limitów? Na miejscu czekać będą auta, których żywioł to "trójka z przodu", a my oddamy się szaleństwu w kontrolowanych warunkach przygotowanych przez Klub.

2014-09-19

Galeria